Spotkanie Zarządu, Koordynatorów i Wolontariuszy Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro

26 lipca 2016  By Redakcja Orione


Spotkanie Zarządu, Koordynatorów i Wolontariuszy Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro

W dniach 12-16 lipca 2016 r. w Łaźniewie odbyło się spotkanie Zarządu, Koordynatorów
i Wolontariuszy naszej Fundacji. Spotkanie miało charakter roboczy. Czekało na nas sporo pracy na wielu płaszczyznach. Była burza mózgów m.in. w zakresie promocji Fundacji i promocji naszych projektów.

W drugim dniu spotkania odwiedziliśmy Niepokalanów. O godz. 11.00 uczestniczyliśmy w Eucharystii, która przez naszych Kapłanów była sprawowana w intencji Zarządu, Koordynatorów, Wolontariuszy, Darczyńców i Podopiecznych Fundacji. Z Niepokalanowa udaliśmy się do pobliskiej Żelazowej Woli by odwiedzić dom-miejsce narodzin naszego wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina.

W kolejny dzień obrad, w dopołudniowej części spotkania uczestniczy Ksiądz Prowincjał Krzysztof Baranowski FDP. Bardzo się cieszymy, że Ksiądz Prowincjał i jednocześnie Przewodniczący Rady Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro odwiedził nasz zespół w Łaźniewie i skierował do nas ciepłe słowa uznania naszych działań. W przewie obrad, odwiedziliśmy pobliski Pilaszków. Zwiedziliśmy Dworek i piękny park oraz powozownię. Następnie wraz z mieszkańcami Domu Emeryta uczestniczyliśmy w Eucharystii.

16 lipca zakończyliśmy nasze spotkanie fundacyjne. Zarząd Fundacji dziękuje naszym Koordynatorom i Wolontariuszom oraz wszystkim uczestnikom spotkania za obecność i wkład w rozwój tego Dzieła. Dzięki Wam, Waszej dyspozycyjności i kreatywności możemy uczynić wiele dobra.