Brańszczyk: Alternatywny Sylwester AD 2106 zakończony

2 stycznia 2017  By ks. Krzysztof Baranowski Prowincjał MDBO


Uczestnicy Alternatywnego Sylwestra w Centrum Księdza Orione w Brańszczyku już powrócili do domów, ale z pewnością niezapomniane wspomnienia pozostaną na długo.

W sylwestrowy wieczór ponad 100 uczestników spotkania wzięło udział w Mszy św. dziękczynnej za mijający rok. Przewodniczył ks. Prowincjał Krzysztof Baranowski, a homilię wygłosił ks. Łukasz Mikołajczyk.

Po Mszy św. wszyscy udali się na specjalny pokaz fajewerków, po czym rozpoczął się bal sylwestrowy. Obowiązywały stroje z lat 60-tych, więc na sali balowej było kolorowo i nastrojowo.

Niepełnosprawni wraz z wolontariuszami bawili się niemalże całą noc. Oczywiście o północy przywitano Nowy Rok modlitwą i tradycyjną lampką szampana.

Ogromne wyrazy wdzięczności należą się wszystkim organizatorom i wspaniałym wolontariuszom z Drabiny Jakubowej! Niech Ks. Orione wyprasza wszystkim w Nowym Roku wszelkie łaski, by jak On mieć serce bez granic.

 Warning: simplexml_load_string(): Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /wp-content/plugins/sosoft-soslider/handlers/facebook/init.php on line 272

Warning: simplexml_load_string(): Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /wp-content/plugins/sosoft-soslider/handlers/facebook/init.php on line 272

Warning: simplexml_load_string(): ^ in /wp-content/plugins/sosoft-soslider/handlers/facebook/init.php on line 272

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/plugins/sosoft-soslider/handlers/facebook/init.php on line 273